Nový snowboard TeneT

Nový snowboard TeneT

Designován pro dominanci v jakýchkoliv podmínkách. Chcete prkno co vykrajuje oblouky s precizností, ale zároveň se nechá krásně vést? Snowboard TeneT si poradí s jakýmikoliv nástrahami resortu.

Snowboard vznikl ve spolupráci s vývojářem Benem Dietermannem majitelem Konvoi snowboards. Se společnou vizí maximální kvality snowboardu za příjemné finance.

Na materiálech jsme opravdu nešetřili.

Jádro složené z topolu a pavlovnie s bukovými vkládkami v oblasti inzertů. Podél efektivní hrany jsme umístili jasanové vkládky s vertikálně nalepeným laminátem.

Vysoce kvalitní sintrovaná karbonová skluznice z Německa v provedení s větším množstvím karbonu, pro lepší skluz.

Tkaná triaxiální laminace z karbonu a kevlaru- pro posílení torzních vlastností a maximální odolnosti je použita ve spodní straně snowboardu. Výhodou je nízká váha a díky aramidu i výborné tlumení vibrací.

Pro maximální pop vašich ollie a agresivní přehranění jsme ve spodní části konstrukce použili jednosměrnou aramidovou výztuhu.

V horní vrstvě konstrukce snowboardu používáme osvědčenou triaxialní skelnou laminaci.

Výztuhy z jednosměrného karbonu posilující torzní vlastnosti- tedy v příčné ose prkna. Jejich umístěním, gramáží a šířkou optimalizujeme výkon. V případě torsional carbon power rails – jdou od začátku a konce efektivní délky hrany směrem pod vázání. Díky nim je prkno dobře ovladatelné v jízdě na hraně a reaguje na všechny podněty od jezdce.