Historie značky

15.01.2019
Historie značky

I když jste se možná se značkou CHOC ještě nesetkali, určitě jste slyšeli o jezdcích, kteří získali nemalá ocenění právě ve spolupráci s námi. Například juniorský titul mistra světa ve snowboardcrossu Eva Samková, Victor Borsuk několikanásobný mistr Polska a Evropy v kitesurfingu, Sebastian Štolfa několikanásobný mistr české republiky ve snowboardingu a wakeboardingu, Jana Krčmová mistrině české republiky ve wakeboardingu.

Možná právě tyto úspěchy potvrzují, že se soustředíme na vysokou kvalitu svých výrobků a investujeme méně do marketingu a propagace značky. Věříme, že si dobrý a kvalitní výrobek najde svého spokojeného uživatele.

Pojďme se spolu podívat, kdy značka vznikla a jaké výrobky jsme pod touto značkou vyráběly.

Značka CHOC vznikla v Třebící v 90 letech kdy tehdy ještě na československém trhu nebyly dostupné snowboardy, proto první výrobky byly snowboardy. V devadesátých letech bylo vyrobeno několik tisíc kusů. Velká část produkce směřovala také na německý trh, kde nás zastupovala společnost WATERCOLORS.

Po roce 2000 jsme zahájili také výrobu kiteboardů a freestyle lyží. V roce 2011 změnila značka CHOC majitele, kterým se stala společnost PRAEFECT MANUFACTORY a výroba se z Třebíče přestěhovala do Bobrové nedaleko Nového města na Moravě. S touto změnou by se dalo říci, že začala nová éra, která je ještě více zaměřena na kvalitu bez kompromisů. Dnes pod značkou CHOC nabízíme celý sortiment letních a zimních výrobků.