Flamenell wakeboard

15.05.2022
Flamenell wakeboard

Souhlasíte s námi, že se na holky dost často zapomíná, a tak jsou nuceny jezdit na klučičích modelech nebo deskách s designem, který se jim nelíbí?

No, rozhodli jsme se s tím něco udělat! Spojili jsme síly s holkama z Flamenell. Výsledkem naší společné práce je tento vymazlený design Flamenell by Choc. My umíme vyrobit výkonný dámský wakeboard Dragon fly a holky umí skvělé designy.

Takto design komentuje tvůrkyně Nela Veselá: Druhá Flamenell deska druhá výzva! Měla jsem jeden veliký cíl a to udělat první batikovaný wejk na trhu. Představa a cíl byla jasná. Horší už bylo sednout k illustrátoru a zjistit, že nejsou nikde žádné tutoriály, že vlastně vůbec nevím, jak se to naučím... Začala jsem zkoušet, přes různé efekty, kružnice atd atd. Víte, jak se to říká „trpělivost růže přináší" ! Tady se to vyplatilo a po cca 3 měsících byla první batika na světě. Další fáze byla dokonalý barvy, které nebudou úplná Flamenellovina, ale bude to trochu změna. Samozřejmě jsem se držela bodů, jako minulý rok. Jednoduchý, čistý, krásný dámský wakeboard. Myslím, že se povedlo a děkuji Choc za důvěru. Nemůžu se dočkat až jí s holkama pořádně provětráme! Jako bonus dáváme každé chicks, která si koupí tento wake slevu 15% na náš dres, který je v designu této desky!

Holky z Flamenell nás dokonce navštíviy ve výrobě v Bobrové.

Chtěly se osobně podílet na výrobě svých wakeboardů a natočit u toho krátké video. Vše se povedlo a my tak měli možnost je provést po dílně a ukázat jim komplexnost výroby wakeboardů. Holky se toho vůbec nebály a přiložily své ruce dílu. Bylo nám ctí…Flameňačky!!! 

#girlsridetoo