Ambassadors wanted!

15.02.2024
Ambassadors wanted!

Jsme českou značkou, která se zabývá malosériovou výrobou lyží, snowboardů a splitboardů s důrazem na inovativní postupy a kvalitu. Pečlivě vyvíjíme každý produkt s ohledem na nejnovější technologie a trendy v oblasti.

Nyní do našeho týmu hledáme ambasadory, vášnivé jedince, kteří sdílejí naši lásku k zimním sportům a chtějí s námi posouvat hranice. Co by mohlo být lepší než být součástí týmu, který stojí za inovativními produkty, vyráběnými přímo v srdci České republiky?

Ambasador naší značky by měl být technologický nadšenec, který má zájem nejen o samotný produkt, ale také o jeho technickou stránku a vývoj. Hledáme jedince, kteří jsou ochotni se s námi podílet na testovacích akcích, kde mohou podat svůj cenný názor a pomoci nám zdokonalit naše produkty. Máme v úmyslu rozšířit náš dosavadní tým o ambasadory pro všechny naše produkty, kteří nejenže sdílí naši vášeň, ale jsou také ochotni produkty prezentovat ve svých domovských resortech. Těšíme se na spolupráci s jednotlivci, kteří mají schopnost komunikovat s ostatními a prezentovat naše produkty s hrdostí. Pojďte společně s námi zdokonalovat produkty a posunout českou scénu. Napište nám na info@choc.cz