Wakeboard | Custom limitovaná edice

  • Název | Custom limitovaná edice
  • Wakeboards / Custom limitovaná edice
    Styl / Wakepark
  • Rocker / Continuous
  • Velikosti / 135, 138, 142, 143, 146, 149, 152

 

Cena / 12.900 Kč vč. DPH / 538 EUR vč. DPH

Chci to prkno!

Cena / 12 900 Kč vč. DPH / 538 EUR vč. DPH
Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat poptávku", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. V platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti Praefect manufactory s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
Kontrola proti spamu: osm + = 11

Specifikace

  • Custom limitovaná edice-malosériová ruční práce ve své ryzí podobě.

Specifikace

Nebaví vás prkna standartní kolekce, nebo ty, která může mít každý? Právě pro vás jsme připravili v rámci našeho custom programu nový design. Produktem na míru myslíme skutečně podle vás. Můžete změnit flexní a torzní vlastnosti prkna, společně s námi za pomoci individuálně upraveného profilu jádra a odladění karbonových výztuh. Dále si můžete vybrat barvu ABS a eventuelně věnování psané tužkou na jádro v rámci průhledného loga na skluznici. Dále je možné upravit pozice inzertů na milimetr přesně dle vašich požadavků.

Dali jsme si předsevzetí, že každý rok představíme jeden design, který bude prodávaný pouze v omezeném množství a v ten daný rok. Tuto exkluzivní grafiku vytisknutou zlatou metalízou na temně černém podkladu kombinovanou s černou skluznicí s průhledem na jádro. Tuto exkluzivní grafiku použijeme pouze na 15ti kusech, z nichž každý bude mít ručně psané sériové číslo 1/15. Tuto grafiku a custom program je možné kombinovat s jakýmkoliv z našich wakeboardů.

derived from nature
FacebookInstagramYoutube